Dopravný servis 21.04. - 12:20

UPOZORNENIE:
- Majitelia všetkých rádií a autorádií s RDS službou, nalaďte si nás a znovu (nanovo) uložte do pamäte rádia! Rádio Košice pristúpilo k úprave RDS služby tak, aby množstvo nových rádioprijímačov tiež správne zobrazovalo nami vysielané informácie v RDS, teda, aby ste si vždy vedeli zrozumiteľne prečítať čo hráme a o čom hovoríme.


Všeobecná situácia na cestách:
-


Dopravné nehody:
-


Aktuálne obmedzenia:
- KE: na Československej armády v odbočke na Kuzmányho veľká diera v pravom pruhu.
- NOVÉ OBMEDZENIA V KOŠICIACH: v mestských častiach Košice – Sever a Košice - Staré mesto: Úplne uzavretá Komenského v úseku Garbiarska – Bocatiova, smer juh – sever. V opačnom smere čiastočne uzavreté. Uzávierka aj Námestie Maratónu Mieru - Slovenskej jednoty, časť Letnej, časť Tomášikovej.
- KE: Veľká neoznačená diera v križovatke Ipeľská-SNP, opatrne v oboch smeroch!
- KE: na Komenského pred krajským úradom nový dočasný priechod pre chodcov.
- KE: rozkopávka na Mojmírovej pri Dome umenia smer Moyzesova.
- KE POZOR! Svetelná signalizácia v križovatke Watsonova – B.Němcovej – Hurbanova a na priechode pre peších Watsonova – Obchodná akadémia je odstránená.
- KE: čiastočne uzatvorená križovatka ulíc Zimná – Letná – Boženy Němcovej až do ukončenia stavebných prác. Prejazd je možný len v smere od Komenského k amfiteátru. Viac informácii nájdete na tvkošice.sk.
- KE: Rekonštrukcia križovatky VSS: blokovaný prejazd po Južnej triede do Barce, na Jazero či na Alejovú, z Jazera aj z Južného nábrežia blokovaný prejazd do Barce. POZOR! niektoré hlavné cesty prenosným dopravným značením zmenené na vedľajšie! Podrobnosti o rekonštrukcii a obchádzkach nájdete aj na tvkosice.sk.
- KE: čiastočne uzavretá a zjednosmernená je Poštová ulica - južná strana od Moyzesovej po Mäsiarsku, Predpokladaný termín ukončenia prác I. etapy - apríl 2017.
- KE: úplná uzávera cestnej komunikácie od Watsonovej po Hroncovu, potrvá to do 31.5.
- práce na ceste obnovili pri Košických Oľšanoch obojsmerne, aj pri Ďurďošíku, je tam znížená rýchlosť a zvýšený počet ľudí.
- STRÁŽSKE: Pre opravu železničného priecestia je uzatvorená cesta I. triedy č. 18 v Strážskom, na Mierovej ulici, pri železničnej stanici. Obchádzka je vedená cez Brekov, Závadku, Tovarné, Sedliská a Nižný Hrabovec alebo Voľu a Pusté Čemerné. Obmedzenie potrvá do 21.04.2017 18:30 h.
- PP: kvôli Majstrovstvám sveta v ľadovom hokeji hráčov do 18 rokov v týchto dňoch počítajte s dopravnými obmedzeniami v blízkosti zimného štadióna. Dopravné obmedzenia sú v platnosti počas celého trvania majstrovstiev, až do 23. apríla.


Radary:
- medzi Novačany-Rudník, obojsmerne.
- Trebišov smer Veľaty pri kruhovom objazde, obojsmerne.
- obec Lascov okres Bardejov, obojsmerne.


Hliadky:
-


Dlhodobé obmedzenia:
- KE: obmedzenia v súvislosti s 2.etapou MET (Modernizácia električkových tratí). Je to úsek Zimná - Boženy Němcovej, úsek trate od Križovatky TIP TOP po obratisko Botanická záhrada. Obmedzenia od križovatky Československej armády po križovatku Letná v smere od Ulice Československej armády v pravom jazdnom pruhu s odklonom do Jarnej ulice. V opačnom smere od križovatky Letná po križovatku Československej armády úplná uzávierka. Ďalšie obmedzenia dopravy na ulici B. Němcovej od križovatky Letná po križovatku Watsonova. Ulica B. Němcovej je v smere na sever prejazdná v úseku od križovatky s Letnou ulicou po odbočku do Vysokoškolskej, tam sa automobilová doprava odkloní do Vysokoškolskej, respektíve do Hroncovej ulice. Opačný smer, od križovatky s Watsonovou ulicou, bude prejazdný po križovatku s Hroncovou ulicou, odtiaľ odklon dopravy do Hroncovej, alebo do Vysokoškolskej ulice.
- RUŽÍN: Most cez Ružín je pre nákladnú aj osobnú dopravu uzavretý. Informácie o obchádzke nájdete na www.tvkosice.sk
- KE okolie: pri Rozhanovciach, Vajkovciach, Budimíre práce na diaľnici, cez deň zvýšený počet ľudí a mechanizmov, zákaz predbiehania a obmedzenie.